O firmie

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych.
Nasze produkty charakteryzują się funkcjonalnością oraz nowoczesnym wzornictwem. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz wysoka jakość produkowanych mebli zaowocowały zdobyciem uznania Klientów na całym świecie.
Mamy nadzieję, iż nasza oferta zainteresuje Państwa. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania. Zachęcamy do kontaktu
z naszym Działem Handlowym.

Z poważaniem,
zespół Meblex

Produkty
Kontakt
MEBLEX Sp. z o. o.
ul. Zachodnia 6-10
62-800 Kalisz
e-mail: meblex@meblex.com.pl

NIP: 947–11–32–214
KRS: 0000144964

DZIAŁ HANDLOWY
Paulina Pawlaczyk 
tel.: +48 785 661 399
 
e-mail: p.pawlaczyk@meblex.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA
Witold Naklicki
tel.: +48 601 334 953 
e-mail: w.naklicki@meblex.com.pl

DZIAŁ LOGISTYKI
Marta Paszyn 
tel.: +48 62 768 72 33
tel.: +48 607 600 497
e-mail: m.paszyn@meblex.com.pl

DZIAŁ ZAPEWNIENIA JAKOŚCI I REKLAMACJI
Karolina Kaźmierczak
tel.: +48 605 672 357
e-mail: k.kazmierczak@meblex.com.pl

DZIAŁ KADR
Ewa Witczak
tel.: +48 663 880 237
e-mail: e.witczak@meblex.com.pl


SPRZEDAŻ DETALICZNA
Sebastian Matczak
tel.: +48 693 167 222
e-mail: s.matczak@meblex.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Anna Wierny
tel.: +48 667 929 901
e-mail: a.wierny@meblex.com.pl
RODO

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (tzw. ogólne Rozporządzenie
o Ochronie Danych Osobowych – „RODO”) oraz obowiązkiem informacyjnym, jaki wynika z tych przepisów, chcielibyśmy przekazać Państwu podstawowe informacje o wykorzystywaniu danych osobowych dla poszczególnych (wskazanych poniżej) kategorii osób.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi klauzulami:

Klauzula informacyjna DLA KANDYDATA DO PRACY

Klauzula informacyjna – DLA KIEROWCÓW FIRM ZEWNĘTRZNYCH

Klauzula informacyjna – DLA KONTRAHENTÓW

Klauzula informacyjna – DLA ODWIEDZAJĄCYCH ZAKŁAD

Klauzula informacyjna – DLA PRACOWNIKÓW

Klauzula informacyjna – DLA WSPÓŁPRACOWNIKÓW – UMOWY CYWILNO-PRAWNE

EngFr
Rzetelna Firma
Samia
Maya
Sines
Libao
Ethan
Tango
Ibbie
Secret New
Sines
Harriet
Florida
Perou
Clovis
Libao
Nippon
Nippon
Bari
Arvika
Samia
Maya
Sines
Libao
Ethan
Tango
Ibbie
Secret New
Sines
Harriet
Florida
Perou
Clovis
Libao
Nippon
Nippon
Bari
Arvika